şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İller arası taşımacılık, bölgesel taşımacılık işlemlerine göre uzun mesafe konu edinen nakil biçimidir. Taşımacılık yönüyle farkları yoktur. İller arası nakliyede mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, bu gaye gayesiyle kullanılacak taşıma kamyonlarının uzun mesafelere karşı muhafazalı ve güvenli yapıda olması gereklidir. Firmamızın istihdam ettiği illerarası taşıma taşıtları, uzun ömürlü ve sarsıntı engelleme özellik barındırır.

Şehirler Arası Taşıma Ne anlama gelmektedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Zamanımız taşımacılık uygulamalarının olumlu kapsamda şekillenmesiyle, çelik kasalı taşıma vasıtalarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı çoğalmıştır. Şehirlerarası Nakliye işlerinde, çeşitli kamyonları kullanmakta olan kurumumuz, süratli ve güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'nin bütün şehirlerine iller arası taşımacılık hizmeti veren işletmemiz, hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların taşınma taleplerine en ciddi şekilde cevap verebilmek konusunda, gerekli bulunan tüm koşulları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık kademelerinde, profesyonel bir kadro görevlendirilir. Bununla birlikte kuruluşumuzun kullandığı uzman işlemler kapsamında en güvenli taşıma hizmetleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Lojistik İşlemleri?

Yerinde İnceleme hizmetiyle nakliyat işlemleri başlar ve gerekli vasıta, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşmadan sonra ev eşyaları teminat altına alınır. Kırılabilir eşya ve taşınacak materyalin kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ve diğer eşyalarınızın ambalajlanması aşamasından hemen sonra, nakliye sebebiyle sevk edilmiş taşıta evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. İlk önce büyük ve sağlam mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve ardından kırılgan eşyalar yüklenir.

Kapalı kasa vasıtalarımızın ev eşyası transfer hizmeti hususunda özgün bir şekilde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada eşya emniyeti tam olarak temin edilmektedir.

Kuruluşumuz adına Müşteri memnuniyeti esas hedefimizdir.

Şehirlerarası nakliyat faaliyetlerinde, ambalajlama ve sarma faaliyetleri kendine özgüdür. Uzak yolun sorunları ile taşınılacak çevrenin fiziksel özelllikleri göz önüne alınır ve en uygun paketleme yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme süreci yapılır. Titizlikle uygulaması yapılan ambalajlama ve istif sayesinde eşya ve malzemeleriniz zarar görmemektedir. Şehirler arası taşımacılık hususunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz vardır. Şoförlerimiz alanlarında uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip bireylerdir. Kurumumuzun ve kadromuzun temin etmiş bulunduğu yetki belgeleri sayesinde, yol güzergahında çıkabilecek bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tüm işlemlerde tedbirli davranmaktadır.

İller arası taşıma maliyetleri, gidilecek yörenin mesafesi, çelik kasa vasıtanın özellikleri, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi durumlara bağlıdır. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında en yerinde seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • Halil AKDUMAN

    Urla'da asansörlü nakliyat programı olan şirketleri karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğerlerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Urla'lılara da tavsiye ederim.

  • Nilüfer ŞAHİN

    Bir tanıdığımın tavsiyesi neticesinde Urla Kardeşler Nakliyat ile konuştum ve bu firmayla eşyalarımı taşıdım. Rıdvan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir taşımacılık işletmesinden beklendiği gibi işlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • Ömer ERKURAN

    Urla'dan Adana'ya Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hususunda belli ki kaliteli bir şirket. İdeal bir organizasyonları var. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Evde olan tüm eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca muntazam bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.