Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Urla

Şirketimiz Urla Ofis Nakliye firmaları içinde güçlü organizasyon yapısı ve ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip önemli firmalardandır.

İşyeri taşıma hizmetleri diğer taşımacılık çeşitlerine nispeten çok daha özen ve deneyim isteyen bir nakil işidir.

Büro nakliyesi mevzuunda sunduğumuz hizmet içeriğinde öncelikle nakliye işlemlerinde görevlendirdiğimiz bir elemanımız verdiğiniz adrese gelir ve büronuzdaki eşyalarınızı inceler. Analiz işlemi sonrasında nakil planı yapılır.

Nakil günü naklin daha aktif ve zahmetsiz yapılabilmesi adına işyerinde bulunan tüm eşya ve malzemeler odalara ayrılarak taşınır. Dökümanların olduğu dolaplar ve iş yeri mobilyalarının sökümleri nispeten seri olması sebebiyle kendinden şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Bütün ofis eşya ve malzemeleri avrupadan gelen pet garft kağıtlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ve diğer eşyalar kolilenmek suretiyle üzerine odada bulunan kişinin ve odanın ismi yazılır.

İşletmemiz ofis taşıma işlemlerini teminat altına almaktadır.

Urla Ofis Taşıma faaliyet alanında uzun zamandır önder konumunu korumakta olan işletmemiz Kardeşler Lojistik, itimat ve sadakat ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Halil AKDUMAN

    Urla'da asansörlü nakliyat programı olan şirketleri karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğerlerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Urla'lılara da tavsiye ederim.

  • Nilüfer ŞAHİN

    Bir tanıdığımın tavsiyesi neticesinde Urla Kardeşler Nakliyat ile konuştum ve bu firmayla eşyalarımı taşıdım. Rıdvan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir taşımacılık işletmesinden beklendiği gibi işlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • Ömer ERKURAN

    Urla'dan Adana'ya Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hususunda belli ki kaliteli bir şirket. İdeal bir organizasyonları var. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Evde olan tüm eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca muntazam bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.