Eşya Depolama

Urla Depolama

Eşya muhafazası, kuruluşumuzun sunduğu nitelikli hizmetler arasındadır. Depolama, her hangi bir eşyanın (örnek olarak makineler ve motosikletler, büro eşyaları, ev eşyalarınız, atamayacağınız fazla eşyalar, koliler vb.) kapalı depolarda ve özel olarak üretilen sandıklarda muhafaza edilmesi faaliyetidir.

İşletmemiz, Urla'da evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyesi süreçlerinin yanında, hizmet sağladığı şahıs ve kurumların ihtiyaçları çerçevesinde müsait bedellerle belirli süreçte depolama işlemleri de uygulamaktadır. Yıllık yahut daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafazası anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olarak nakliye ücretsizdir.

Devamlı güvenlik sistemiyle koruma altında olan depo binalarımız, olabilecek tüm afetlere karşılık da ayrıca güvencelidir.

Urla Kardeşler Nakliyat & Depolama firması tarafından uygulanan depolama ücretleri, fazlasıyla makul fiyatlardır. Daha sonra farklı ücretler tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün ücretlendirme, planlamada müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşların memnuniyetlerinin esas alındığı eşya depolama hizmetlerinde, zorunlu herşey şirketimizce hesap edilmiştir.

 

Yorumlar

  • Halil AKDUMAN

    Urla'da asansörlü nakliyat programı olan şirketleri karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğerlerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Urla'lılara da tavsiye ederim.

  • Nilüfer ŞAHİN

    Bir tanıdığımın tavsiyesi neticesinde Urla Kardeşler Nakliyat ile konuştum ve bu firmayla eşyalarımı taşıdım. Rıdvan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir taşımacılık işletmesinden beklendiği gibi işlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • Ömer ERKURAN

    Urla'dan Adana'ya Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hususunda belli ki kaliteli bir şirket. İdeal bir organizasyonları var. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Evde olan tüm eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca muntazam bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.