asansörlü nakliyat

Urla Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi insanlar adına çetin ve komplike bir külfet olsa da sektörel ve uygulamadaki ilerlemeler yardımıyla son süreçlerde ciddi şekilde kolaylaşmış ve emniyetli hale gelmiştir.

Asansörlü taşımacılık veya ofis taşıma, söz konusu taşımacılık biçimlerinden bir tanesidir ve taşınmayı ciddi şekilde kolay bir duruma getirmiştir. Taşınması sıkıntılı ve büyük eşya ve yüklerin, asansör aracılığıyla istenilen yerlerine taşınması, daha az bir sürede ve ayrıca daha güvenceli şekilde mümkündür. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat şirketi desteğiyle taşınma işlemi önceden olduğu kadar yorucu olmayacak ve deyim uygun olacaksa problemsiz neticelenecektir.

Taşıma süreçleri öncesi planlama gerçekleştirilir. Nakilleri yapılacak eşyalarınızın belirlenmesi sonrasında taşıma asansörünün kullanımının gerekli olabileceği eşya ve yüklerin halinde, nakil planına asansörlü taşımacılık hizmeti de dahil edilir. Asansörlü nakliyat kullanmak suretiyle birey kuvvetinin yetersiz kalacağı ağırlık ve hacimde olabilecek malzemeler, kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma hizmetleri, nispeten az sürede bitirilebilir. İnsanın çok daha uzun zamanda taşıyabildiği ev eşyaları, asansörlü nakliye hizmetleri yardımı ile kısa bir süre içerisinde istenen mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetlerinde kendi özel kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan kurumumuz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden nakledilebilmelerini temin eder.

 

Yorumlar

  • Halil AKDUMAN

    Urla'da asansörlü nakliyat programı olan şirketleri karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğerlerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Urla'lılara da tavsiye ederim.

  • Nilüfer ŞAHİN

    Bir tanıdığımın tavsiyesi neticesinde Urla Kardeşler Nakliyat ile konuştum ve bu firmayla eşyalarımı taşıdım. Rıdvan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir taşımacılık işletmesinden beklendiği gibi işlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • Ömer ERKURAN

    Urla'dan Adana'ya Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hususunda belli ki kaliteli bir şirket. İdeal bir organizasyonları var. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Evde olan tüm eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca muntazam bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.