Urla Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Urla Kardeşler nakliyat

Lojistik sektöründe 1982'den günümüze görev yaptığımız dönem içerisinde çok sayıda kişi, firma ile devlet teşekkülüne taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde belirgin niteliklere haiz lojistik firmaları içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği müşterilere yüksek standartlarda ve ayrıca güvenceli taşımacılık sunan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süre içinde güçlü referanslar elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehiriçi ve iller arası nakliye işlemlerinde kullandığı 3 tane ortanca büyüklükte ve 8 adet büyük hacimli nakliyat aracı, şehir içi asansörlü ev nakliyat alanında faydanıza sunduğu İki ayrı nakliyat asansörü kamyonu, ev eşyası depolama işlemleri doğrultusunda 1900 metrekare kapalı alanı olan, emniyetli deposu ve ayrıca nakledilecek her bir malzeme ve eşya kategorisine elverişli seçilmiş paketleme malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda firmamızın, müşterilerinin eşya taşıma taleplerine ayrıntılı yanıt verebilme gayesiyle istihdam ettiği, her biri kendi branşlarında pratik sahibi ve uzman personel ekibi bulunmaktadır.

"Teknoloji Taşımacılıkta da Yanınızda" özdeyişiyle, hizmet verdiği müşterilere bir vaat veren işletmemiz, onların taleplerinin ekonomik, nitelikli, güvenceli bir şekilde ve zamanında temin edilmesini asıl tutumu bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat

 

Yorumlar

  • Halil AKDUMAN

    Urla'da asansörlü nakliyat programı olan şirketleri karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğerlerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Urla'lılara da tavsiye ederim.

  • Nilüfer ŞAHİN

    Bir tanıdığımın tavsiyesi neticesinde Urla Kardeşler Nakliyat ile konuştum ve bu firmayla eşyalarımı taşıdım. Rıdvan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir taşımacılık işletmesinden beklendiği gibi işlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • Ömer ERKURAN

    Urla'dan Adana'ya Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hususunda belli ki kaliteli bir şirket. İdeal bir organizasyonları var. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Evde olan tüm eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca muntazam bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.